Skip to main content

Відділення анестезіології з 6-ма ліжками інтенсивної терапії

    Відділення анестезіології з 6-ма ліжками інтенсивної терапії для надання ургентної цілодобової медичної допомоги хворим з гострим порушенням мозкового кровообігу та іншими загрозливими для життя станами, а також для здійснення анестезіологічного забезпечення (передопераційна підготовка та післяопераційне лікування) пацієнтів нейрохірургічного профілю.

Відділення анестезіології з 6-ма ліжками інтенсивної терапії оснащено сучасним обладнанням для моніторингу життєвих функцій організму та наркозно-дихальною апаратурою.

     Комунальне некомерційне підприємство “Міська клінічна лікарня №7” Харківської міської ради має можливість проводити церебральну оксиметрію та оцінку глибини загальної анестезії та седації — завдяки закупівлі нового обладнання, а саме монітору пацієнта церебральної оксиметрії  та монітору оцінки глибини анестезії.

    Церебральна оксиметрія інформативний неінвазивний метод нейромоніторингу, направлений на виявлення змін кисневого забезпечення головного мозку, дозволяє провести оцінку оксидативного статусу (насищення гемоглобіну киснем) крові церебральних судин. За допомогою методу церебральної оксиметрії здійснюється контроль за регіонарною оксигенацією головного мозку при проведенні різних короткочасних маніпуляцій.

   Монітор для оцінки глибини анестезії — це багатофункціональний електронний пристрій, який дозволяє проводити вимірювання фізіологічних параметрів пацієнта, таких як ЕКГ, артеріальний тиск, сатурація крові киснем, частота серцевих скорочень, температури, частоти дихання, визначення глибини загальної анестезії та седації.