Skip to main content

2 неврологічне відділення

2 неврологічне відділення на 60ліжок для забезпечення цілодобової, без виключення на вихідні і святкові дні, спеціалізованої ургентної допомоги хворим з гострим порушенням кровообігу мозку. У своїй діяльності відділення використовує всі лікувально-діагностичні можливості закладу та відповідає сучасним стандартам лікування.

Хворі, які надходять до відділення, оглядаються мультидисциплинарною бригадою у складі: лікаря-невропатолога, лікаря ЛФК, лікаря-реаніматолога, лікаря-терапевта. Пацієнти, що потребують інтенсивного лікування та цілодобового нагляду, госпіталізуються до відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

З перших годин лікування розпочинається рання профілактика повторних судинних епізодів, після розширеного обстеження розробляється програма довготривалої вторинної профілактики.

З першої доби розпочинається рання реабілітація хворих, яка направлена на профілактику ускладнень інсульту та значно підвищує шанси на позитивний перебіг хвороби, відновлення втрачених функцій.

На базі відділення функціонує кабінет з лікувальної фізкультури, який обладнаний сучасними тренажерами для реабілітації паралізованих кінцівок, сходами з похилою рампою для навчання та виправлення акту ходи, столом для відновлення функції верхніх кінцівок.